Förstoringsspegel Macro Design Flair
495 kr
345 krSpara 30 %Kampanj

Flair
345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förstoringsspegel Macro Design Flair är en smart och flexibel förstoringsspegel med en förstoring på 5x. Monteras enkelt på alla Macro Designs planspeglar med den medföljande magnetiska plåtskenan. Ø 150 mm.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Förstoringsspegel Macro Design Flair är en smart och flexibel förstoringsspegel med en förstoring på 5x. Monteras enkelt på alla Macro Designs planspeglar med den medföljande magnetiska plåtskenan. Ø 150 mm.
Genom den smarta magnetfunktionen kan spegeln anpassas i höjd och är lätt att plocka undan när den inte används.
OBS! Max spegeltjocklek får ej överstiga 5 mm, den går ej att montera på spegelskåp!
OBS! Max spegeltjocklek får ej överstiga 5 mm, den går ej att montera på spegelskåp!
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IFSPEGEL5X |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Typ | Förstoringsspegel |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| RSK-nr | 8879245 |
