Spegel 4AQUA Med Hylla
Rek. pris 2 890 kr
fr.1 869 kr
Se priset!
Välj variant

Med Hylla
1 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
4AQUABeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | SPH100BA |
| Färg | Mörkbrun Ek, Vit Blank, Vit Matt |
| Bredd | 400, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Djup | 130 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 12, 6,7, 10,4, 13,7, 15,4 kg |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Material | Fanèr/Impregnerad MDF, Lack/Impregnerad MDF |

