Spegel Alterna Alfa Fyrkantig
fr.4 499 kr
Välj variant

Alfa Fyrkantig
4 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Alterna Alfa finns i fyra olika bredder 450, 600, 900 och 1200 mm. Spegeln har en infälld belysning överst samt en infälld belysning under. Båda belysningar kan styras separat med strömbrytare på sidan av spegeln.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Alfa finns i fyra olika bredder 450, 600, 900 och 1200 mm. Spegeln har en infälld belysning överst samt en infälld belysning under. Båda belysningar kan styras separat med strömbrytare på sidan av spegeln.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8948395A |
| Serie | Alfa |
| Färg | Silver |
| Bredd | 450, 600, 900, 1200 mm |
| Utförande | Med LED belysning |
| Höjd | 800 mm |
| Typ | Spegel |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
