Spegel Ballingslöv Naturell
fr.710 kr
fr.568 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Naturell
568 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Ballingslöv Naturell är en rektangulär spegel som monteras med spegelhållare.
OBS! Spegelhållare ingår ej.
OBS! Spegelhållare ingår ej.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Spegel Ballingslöv Naturell är en rektangulär spegel som monteras med spegelhållare.
OBS! Spegelhållare ingår ej.
OBS! Spegelhållare ingår ej.
Denna spegel finns i flera storlekar.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | SN40B |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 400, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 4 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Vikt | 6, 12, 13, 15, 16 kg |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
