Spegel Bathlife Glam
Rek. pris 1 449 kr
fr.1 399 kr
Välj variant

Glam
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Bathlife Glam är en rund spegel som har ett stilrent och minimalistiskt uttryck med svart ram.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegel Bathlife Glam är en rund spegel som har ett stilrent och minimalistiskt uttryck med svart ram.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | GAM 060 CNG MBMS ALB |
| Serie | Glam |
| Färg | Svart |
| Bredd | 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 800, 1000, 1200 mm |
| Djup | 32 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Diameter | 800, 1000, 1200 mm |
| Typ | Spegel |
| Material | Pvc och glas |
| Form | Rund |



