Spegel Bathlife Roa GråDiameter: 700 mm
Rek. pris 1 849 kr
999 kr

Roa Grå
Diameter: 700 mm
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Bathlife Roa Grå är en rund spegel med en lätt falsad ytterkant och grå sida. Spegel Roa finns i flera olika storlekar.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegel Bathlife Roa Grå är en rund spegel med en lätt falsad ytterkant och grå sida. Spegel Roa finns i flera olika storlekar.
Dokument
Recensioner
MarcusVerifierad köpare
för 4 år sedanKlockren spegel i bra storlek!
BoelVerifierad köpare
för 5 år sedanPassade perfekt i badrummet och bröt effektfullt mot alla fyrkantiga skåp
Benjamin Verifierad köpare
för 6 år sedanRiktigt prisvärd och snygg spegel. Känns lyxig i badrummet.
+ Snygg och prisvärd
Helen EVerifierad köpare
för 6 år sedanVäldigt fin men ganska svår att hänga upp.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401017455 |
| Serie | Roa |
| Färg | Grå |
| Bredd | 700 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 20 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Diameter | 700 mm |
| Typ | Spegel |
| Form | Rund |
| Material | Mdf och Glas |


