Spegel Björbo Badrum Mejda med Ram
fr.3 490 kr
fr.2 792 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Mejda med Ram
2 792 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Spegel Björbo Badrum Mejda är en elegant spegel med ram.
Serien Mejda från Björbo Badrum är en flexibel serie som passar lika bra i ett modernt som ett lantligt inrett badrum.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Art.Nr. | MS121B |
| Serie | Mejda |
| Färg | Antikvit, Antracit, Gammalrosa, Lindblomsgrön, Ljusgrå, Mossgrön, Sand, Stålblå, Svart, Varmgrå, Vit |
| Bredd | 598, 898, 1198 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 16 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Badrumsspegel |
| Form | Rektangulär |
| Låda | Nej |

