Spegel Burlington A40
fr.4 995 kr
Välj variant

A40
4 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Burlington A40C 590x620 mm är en 5 mm kopparfri spegel med antisplittringsskyddsfilm. Utmärkt val för dig som gillar retrodesign. Den passar väl med Burlingtons övriga badrumsinredning och förvandlar vilken vägg som helst till en vacker och praktisk del av ditt hem.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Spegel Burlington A40C 590x620 mm är en 5 mm kopparfri spegel med antisplittringsskyddsfilm. Utmärkt val för dig som gillar retrodesign. Den passar väl med Burlingtons övriga badrumsinredning och förvandlar vilken vägg som helst till en vacker och praktisk del av ditt hem.
Välj mellan olika färger. Komplettera med matchande badrumstillbehör.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | A40CHRB |
| Storlek | 590x620 mm |
| Färg | Borstad Nickel, Guld, Krom |
| Bredd | 590 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 62, 61,5, 615 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 4,7 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Garanti | 5 år |
| Material | Spegelglas / Mässing |
| Form | Rektangulär |
