Spegel Hafa Edge LED
fr.7 990 kr
Välj variant

Edge LED
7 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Hafa Edge LED är en elegant spegel med integrerad LED-belysning med ett behagligt varmvitt ljus. Belysningen lyser framåt genom ett frostat fält, samt uppåt och nedåt. Spegeln har upphängning med justeringsmöjlighet. IP24.
Varumärke
HafaBeskrivning
Spegel Hafa Edge LED är en elegant spegel med integrerad LED-belysning med ett behagligt varmvitt ljus. Belysningen lyser framåt genom ett frostat fält, samt uppåt och nedåt. Spegeln har upphängning med justeringsmöjlighet. IP24.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1590250H |
| Serie | Edge |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600, 1000 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Djup | 46 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Garanti | 5 år |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
