Spegel Hafa Store LED-Profil
fr.3 700 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Store LED-Profil
3 700 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HafaBeskrivning
Spegel med funktionell belysning med infälld LED-profil eller LED-spots med varmvitt ljus.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1390700H |
| Serie | Store |
| Färg | Antracit, Askmönster, Grå, Vit Matt |
| Bredd | 600, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 110 mm |
| Belysning | Ja, LED-Profil |
| IP-Klassning | IP24 |
| Typ | Spegel |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | MDF |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Garanti | 25 år, 5 år |
| Effekt | 6, 9, 10, 13 W |

