Spegel Hafa Store Soft Led
Rek. pris 4 200 kr
fr.2 995 kr
Se priset!
Välj variant

Store Soft Led
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Store Hafa Soft Led är en stilren, mjukt rundad spegel med dekorativ och funktionell LED-belysning runt om. Spegeln har en touchfunktion vilket gör det varmvita ljuset dimbart och spegeln minns automatiskt den senaste ljusinställningen nästa gång du slår på belysningen. Monteringen av spegeln är snabb och enkel tack vare dem praktiska upphängningsbeslagen som är justerbara i sidled.
Varumärke
HafaBeskrivning
Spegel Store Hafa Soft Led är en stilren, mjukt rundad spegel med dekorativ och funktionell LED-belysning runt om. Spegeln har en touchfunktion vilket gör det varmvita ljuset dimbart och spegeln minns automatiskt den senaste ljusinställningen nästa gång du slår på belysningen. Monteringen av spegeln är snabb och enkel tack vare dem praktiska upphängningsbeslagen som är justerbara i sidled.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Recensioner
Karin DVerifierad köpare
för 1 år sedanSpegeln motsvarade våra förväntningar. Både snygg och lätt att montera på väggen.
Stefan RVerifierad köpare
för 1 år sedantycker att det var bra kvalitet.
+ bra kvalitet
- inga
Karin KVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin! Är väldigt nöjd med köpet.
+ Bra nattbelysning på det lägsta och bra raknings-/sminkljus på högsta om man vill ha det.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1267230H |
| Serie | Store |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 400, 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 25 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | G |
| Garanti | 5 år |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Form | Oval |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 24, 30 W |
