Spegel Macro Design Crown Ambilight
fr.3 840 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Crown Ambilight
3 840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Passar bra till möblerna i samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP45120AM |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 450, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 700, 1200 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 7, 11, 8,5, 9,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 41, 48, 53, 55, 58 W |
