Spegel Macro Design Crown Avlång Med Ram
fr.3 285 kr
Välj variant

Crown Avlång Med Ram
3 285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel som går att montera både liggande och stående. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel som går att montera både liggande och stående. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Serie | Crown |
| Färg | Krom, Svart |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Nej |
| Vikt | 8,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
