Spegel Macro Design Crown Rund Ambilight
Rek. pris 6 685 kr
fr.6 423 kr
fr.4 680 krFrån 27 %Kampanj
Välj variant

Crown Rund Ambilight
4 680 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en rund spegel som ger ett mjukt intryck i badrummet.
Spegeln har ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Passar bra till möblerna i samma serie, finns i olika utföranden.
Passar bra till möblerna i samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IPR70AM |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 700, 900 mm |
| Vikt | 11, 8,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 27, 36 W |

