Spegel Macro Design Crown Rund Med Ram
fr.3 285 kr
fr.2 300 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Crown Rund Med Ram
2 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Macro Design Crown är en rund spegel som ger ett mjukt intryck i badrummet. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en rund spegel som ger ett mjukt intryck i badrummet. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IPR70KRM |
| Serie | Crown |
| Färg | Krom, Svart |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Nej |
| Diameter | 700, 900 mm |
| Vikt | 11, 8,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rund |
