Spegel Macro Design Crown Rund
fr.2 785 kr
fr.1 950 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Crown Rund
1 950 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Macro Design Crown är en rund spegel som ger ett mjukt intryck i badrummet. Passar bra till möblerna i samma serie. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en rund spegel som ger ett mjukt intryck i badrummet. Passar bra till möblerna i samma serie. Finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IPR70M |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Nej |
| Diameter | 700, 900 mm |
| Vikt | 10, 7,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rund |
