Spegel Macro Design T-belysning
fr.3 545 kr
Välj variant

T-belysning
3 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel med T-belysning. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar. Spegeln passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel med T-belysning. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar. Spegeln passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Spegeln passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Recensioner
Caroline RVerifierad köpare
för 1 år sedanDet visade sig att den inte passade alls och före elektriker hann komma så gick returrätten ut.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 450, 800, 1000 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 5,5, 8,5, 9,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 5, 8 W |
| Effekt | 5, 8 W |
