Spegel Swebad Kläppen med Belysning
fr.0 kr

Kläppen med Belysning
0 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Swebad Kläppen är en klassisk spegel i nordisk stil med LED Belysning. Kläppen spegel är ett komplement till Kläppen badrumsmöbel.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Spegel Swebad Kläppen är en klassisk spegel i nordisk stil med LED Belysning. Kläppen spegel är ett komplement till Kläppen badrumsmöbel.
OBS! Innan köp måste du välja färg på ditt spegelskåp, finns som val under tillval.
Kläppen möbler finns i olika färger, mått och kombinationer. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Kläppen möbler finns i olika färger, mått och kombinationer. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Serie | Kläppen |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 19 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Spänning | 220 V |
| Form | Rektangulär |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Nej |



