Spegel Swebad Kläppen med Belysning
fr.4 275 kr
Välj variant

Kläppen med Belysning
4 275 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Swebad Kläppen är en klassisk spegel i nordisk stil med LED Belysning. Kläppen spegel är ett komplement till Kläppen badrumsmöbel.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Spegel Swebad Kläppen är en klassisk spegel i nordisk stil med LED Belysning. Kläppen spegel är ett komplement till Kläppen badrumsmöbel.
Kläppen möbler finns i olika färger, mått och kombinationer. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Art.Nr. | srt1577751+1577803S |
| Färg | Grafit, Greige, Gulbrun, Korallröd, Ljusgrå, Ljusgul, Oceanblå, Petrol, Salviagrön, Smaragd, Svart, Vit |
| Serie | Kläppen |
| Bredd | 833, 1033 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 19 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 220 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |


