Spegel Swebad Ravalen med Belysning
Rek. pris 13 995 kr
fr.12 304 kr
Se priset!
Välj variant

Ravalen med Belysning
12 304 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Swebad Ravalen är en lyxig badrumsspegel med plexiglaskant och inbyggd LED-belysning, där du kan välja varm eller kall färgtemperatur. På den här bakgrundsbelysta spegeln finns även dimborttagning. Du kan välja att placera spegeln horisontellt eller vertikalt.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Spegel Swebad Ravalen är en lyxig badrumsspegel med plexiglaskant och inbyggd LED-belysning, där du kan välja varm eller kall färgtemperatur. På den här bakgrundsbelysta spegeln finns även dimborttagning. Du kan välja att placera spegeln horisontellt eller vertikalt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Art.Nr. | 4901S |
| Serie | Ravalen |
| Färg | Spegel |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1800 mm |
| Höjd | 600, 650 mm |
| Djup | 5 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 220 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 4000-6000 K |



