Spegel Vedum Grann 600
3 198 kr

Grann 600
3 198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vedum Grann 600 är en stilren spegel med snyggt rundade hörn. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegel Vedum Grann 600 är en stilren spegel med snyggt rundade hörn. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 58750060 |
| Serie | Grann |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7332936038660 |


