Spegel Vedum Grann 800
3 324 kr
2 649 krSpara 20 %Kampanj21 tim kvar!

Grann 800
2 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Vedum Grann 800 är en stilren spegel med snyggt rundade hörn. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegel Vedum Grann 800 är en stilren spegel med snyggt rundade hörn. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
För valfri placering på vägg. Ej vändbar. Kan kombineras med belysning Nittorp, Pixbo, Skyarp och Dala.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 58760080 |
| Serie | Grann |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 800 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Form | Oval |
| EAN-nr | 7332936044319 |


