Spegel Vedum Unden
fr.752 kr
Välj variant

Unden
752 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Unden från Vedum är en modern planspegel som passar med Vedums badrumsmöbler. Spegeln är anpassad för montering mellan hylla och spegelbelysning. Klammersats för montering med endast spegelbelysning eller hylla ingår (2 klamrar). Vid montering utan spegelbelysning eller hylla måste klammersats (508019) köpas till.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegel Unden från Vedum är en modern planspegel som passar med Vedums badrumsmöbler. Spegeln är anpassad för montering mellan hylla och spegelbelysning. Klammersats för montering med endast spegelbelysning eller hylla ingår (2 klamrar). Vid montering utan spegelbelysning eller hylla måste klammersats (508019) köpas till.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 58713060V |
| Storlek | 600x717, 900x717 mm |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 717 mm |
| Djup | 4 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
