Spegel Vidi Aura med LED-belysning
fr.4 518 kr
Välj variant

Aura med LED-belysning
4 518 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vidi Aura är en unik komposition som består av två speglar kopplade i ett hörn: en halvcirkelformad och en rektangulär, båda upplysta med en COB LED-remsa. Denna kombination ger inte bara funktionalitet utan ger även ett modernt utseende. Den innovativa blandningen av former och ljus skapar en unik atmosfär i alla interiörer.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Aura är en unik komposition som består av två speglar kopplade i ett hörn: en halvcirkelformad och en rektangulär, båda upplysta med en COB LED-remsa. Denna kombination ger inte bara funktionalitet utan ger även ett modernt utseende. Den innovativa blandningen av former och ljus skapar en unik atmosfär i alla interiörer.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-694004V |
| Serie | Aura |
| Bredd | 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 13, 9,5, 11,5 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | F |
| Garanti | 2 år |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär/Halvcirkelformad |
| Spänning | 24 V |
| Ljustemperatur | 3000, 4000 K |
| Effekt | 24, 27, 30 W |
| Storlek | 40x80-100x80, 40x80-120x80, 40x80-80x80 cm |









