Spegel Vidi Moon Rund med LED-belysning
fr.3 850 kr
fr.2 503 krSpara 35 %Kampanj
Välj variant

Moon Rund med LED-belysning
2 503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Vidi Moon är en elegant, rund spegel som kännetecknas av dess delikata bakgrundsbelysning, vilket skapar en mysig atmosfär i alla utrymmen. Dess minimalistiska design smälter perfekt in i moderna interiörer och ger ett subtilt ljus. Välj mellan olika storlekar.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Moon är en elegant, rund spegel som kännetecknas av dess delikata bakgrundsbelysning, vilket skapar en mysig atmosfär i alla utrymmen. Dess minimalistiska design smälter perfekt in i moderna interiörer och ger ett subtilt ljus. Välj mellan olika storlekar.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Recensioner
Fredrik Verifierad köpare
för 0 månader sedanKass kvalitet.. slutade fungera efter 14 månader (belysningen)
- Slutade fungera efter 14 månader och ingen hjälp med reklamation fick köpa en annan spegel hos annan leverantör
Tor Verifierad köpare
för 0 månader sedanVacker spegel med bra ljus. Valde 4000K och ångrade det inte.
Carina SVerifierad köpare
för 10 månader sedanSpegeln var fin och gav ett fint sken i badrummet.
Göran LVerifierad köpare
för 1 år sedanDaniel SVerifierad köpare
för 1 år sedanVäldigt fin produkt, kan rekommenderas.
L N Verifierad köpare
för 1 år sedanSnygg spegel! Lyfte intrycket i badrummet. Bra belysning.
+ Snygg
- Det vita ljuset är möjligen för vitt.
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-690220V |
| Serie | Moon |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Vikt | 6,3, 9,6, 12,7, 2,84, 3,88, 4,96, 7,22 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | F |
| Garanti | 2 år |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ljustemperatur | 3000, 4000 K |
| Effekt | 11, 13, 16, 18, 21, 23, 28 W |












