Spegel Vidi Soft DUAL med LED-belysning
fr.3 543 kr
Välj variant

Soft DUAL med LED-belysning
3 543 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vidi Soft DUAL förkroppsligar innovation och kombinerar egenskaperna hos speglarna Soft och Soft LUX. Denna runda spegel med en delikat aluminiumram erbjuder inte bara en minimalistisk design utan också avancerade belysningsfunktioner - från subtilt omgivande ljus till slående upplyst sandblästrad ring i glaset, vilket skapar unik framåtriktad belysning. Perfekt för dig som söker både elegans och moderna belysningslösningar.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Soft DUAL förkroppsligar innovation och kombinerar egenskaperna hos speglarna Soft och Soft LUX. Denna runda spegel med en delikat aluminiumram erbjuder inte bara en minimalistisk design utan också avancerade belysningsfunktioner - från subtilt omgivande ljus till slående upplyst sandblästrad ring i glaset, vilket skapar unik framåtriktad belysning. Perfekt för dig som söker både elegans och moderna belysningslösningar.
Välj på storlek, färg och färgtemperatur.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-694170V |
| Serie | Soft DUAL |
| Färg | Grå, Guld, Koppar, Svart, Vit |
| Bredd | 600, 700, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 600, 700, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Djup | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 600, 700, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Vikt | 6,8, 7,5, 9,6, 4,03, 5,09, 13,25 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | F |
| Garanti | 2 år |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| Spänning | 24 V |
| Ljustemperatur | 3000, 4000 K |
| Effekt | 29, 34, 39, 45, 50, 60 W |







