Spegel Vidi Soft LUX med LED-belysningSvart, D: 700, 3000K
5 050 kr
3 788 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Bredd:
700 mm
Ljustemperatur:
3000 K

Soft LUX med LED-belysning
Svart, D: 700, 3000K
3 788 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Vidi Soft LUX-spegeln är en sofistikerad, rund spegel med en delikat aluminiumram. Dess unika egenskap är den sandblästrade ringen inuti glaset, som är upplyst för att kasta ljus framåt, skapa slående belysning och lägga till elegans till varje interiör.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Soft LUX-spegeln är en sofistikerad, rund spegel med en delikat aluminiumram. Dess unika egenskap är den sandblästrade ringen inuti glaset, som är upplyst för att kasta ljus framåt, skapa slående belysning och lägga till elegans till varje interiör.
Välj på storlek, färg och färgtemperatur.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-694214 |
| Serie | Soft LUX |
| Färg | Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 700 mm |
| Vikt | 5,1 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 15 W |
| Energieffektivitet | E |
| Garanti | 2 år |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| Spänning | 24 V |






