Dörr Svedbergs till Högskåp Tvätt & TorkB: 400 mm, H: 1800 mm, Svart Ask
2 290 kr
1 832 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Ask
Bredd:
400 mm

till Högskåp Tvätt & Tork
B: 400 mm, H: 1800 mm, Svart Ask
1 832 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vändbar plandörr till Högskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vändbar plandörr till Högskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 72180408-1 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Svart Ask |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Djup | 16 mm |
| Handtag | Nej |
| Vikt | 7 kg |
| Typ | Dörr Högskåp |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8845037 |
| EAN-nr | 7323100349408 |



