Dörr Svedbergs till Väggskåp Tvätt & Tork
Rek. pris 890 kr
fr.735 kr
Se priset!
Välj variant

till Väggskåp Tvätt & Tork
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
OBS! Detta är endast en dörr, för en komplett produkt måste du köpa till Högskåp Svedbergs Stomme!
Recensioner
AndersVerifierad köpare
för 1 år sedanHög kvalitet. Smart upphängningsanordning.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Brun Ask, Ek, Sand, Svart Ask, Vit |
| Bredd | 500, 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Handtag | Nej |
| Typ | Dörr Väggskåp |
| Djup | 16 mm |
| Material | Spånskiva |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 1,3, 1,5 kg |



