Halvhögt Skåp Björbo Badrum MejdaDälja Gammalrosa, Med Två Hyllplan, Höger
11 590 kr
9 272 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Gammalrosa
Utförande:
Dälja
Hängning:
Höger
Låda:
Nej

Mejda
Dälja Gammalrosa, Med Två Hyllplan, Höger
9 272 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halvhögt Skåp Björbo Badrum Mejda är ett modernt skåp i stilrent utförande med en dämpad och självstängande lucka. Detta skåp är tillverkat av målat, fukttrögt skivmaterial. Skåpet levereras utan handtag.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Halvhögt Skåp Björbo Badrum Mejda är ett modernt skåp i stilrent utförande med en dämpad och självstängande lucka. Detta skåp är tillverkat av målat, fukttrögt skivmaterial. Skåpet levereras utan handtag.
Skåpsluckan Dälja är en klassisk ramlucka tillverkad av målad MDF. Detta skåp har invändiga hyllplan i samma utförande som skåpet.
Serien Mejda från Björbo Badrum är en flexibel serie som passar lika bra i ett modernt som ett lantligt inrett badrum.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Serien Mejda från Björbo Badrum är en flexibel serie som passar lika bra i ett modernt som ett lantligt inrett badrum.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Art.Nr. | MHHHD4H |
| Serie | Mejda |
| Färg | Gammalrosa |
| Bredd | 406 mm |
| Utförande | Dälja |
| Höjd | 850 mm |
| Djup | 363 mm |
| Yta | Matt |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Väggskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Nej |
| Material | MDF |
| Mjukstängande | Ja |
