Högskåp Hafa Store Compact Sun
fr.5 995 kr
Välj variant

Store Compact Sun
5 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Hafa Store Compact Sun är ett högskåp med grundare djup. Luckorna har integrerade handtag och de kan monteras till höger eller vänster och du väljer själv vilket håll luckan ska öppnas åt. Inuti skåpet finns glashyllor med justerbar höjd och hyllbärare som fixerar i höjdled. Skåpet är tillverkat av fukttrög spånskiva med en front i fukttrög MDF. Du hänger enkelt upp ditt skåp med justerbara upphängningsbeslag med väggskena.
Varumärke
HafaBeskrivning
Högskåp Hafa Store Compact Sun är ett högskåp med grundare djup. Luckorna har integrerade handtag och de kan monteras till höger eller vänster och du väljer själv vilket håll luckan ska öppnas åt. Inuti skåpet finns glashyllor med justerbar höjd och hyllbärare som fixerar i höjdled. Skåpet är tillverkat av fukttrög spånskiva med en front i fukttrög MDF. Du hänger enkelt upp ditt skåp med justerbara upphängningsbeslag med väggskena.
Detta skåp finns att köpa i olika utföranden och färger.
Recensioner
John SVerifierad köpare
för 5 månader sedanAlla produkter som jag köpte var till full belåtenhet och därför blir det full pott i betyg
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1390440H |
| Serie | Store Compact Sun |
| Färg | Antracit, Vit Matt |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1550 mm |
| Djup | 200 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Integrerat |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Högskåp |
| Garanti | 25 år |
| Material | MDF |
| Låda | Nej |
| Mjukstängande | Ja |
