Högskåp INR TwinBredd: 300 mm, Premium White, Höger utan Lådor
10 490 kr
Vald variant
Färg:
Premium White
Bredd:
300 mm
Hängning:
Höger
Låda:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
eluttagEluttag INR Högskåp Viskan/Grand
573 kr
Twin
Bredd: 300 mm, Premium White, Höger utan Lådor
10 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Denna variant är högerhängd och har fem invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande fyra är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 367511H |
| Serie | Twin |
| Färg | Premium White |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 290 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open/Grepp |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Nej |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123928991 |

