Högskåp Miller Badrum New York
fr.10 500 kr
Välj variant

New York
10 500 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Högskåp från Miller Badrum med 1 st fast och 4 st flyttbara trähyllor.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä. Miller Badrum ger 10 års garanti.
New York - Ren och avskalad elegans med en inbjudande yta och ett oanat djup. En tydlig spegling av den moderna människans strävan efter enkel skönhet och harmoni.
New York - Ren och avskalad elegans med en inbjudande yta och ett oanat djup. En tydlig spegling av den moderna människans strävan efter enkel skönhet och harmoni.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Serie | New York |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1690 mm |
| Djup | 380 mm |
| Produkttyp | Högskåp |
| Hängning | Höger, Vänster |

