Sidoskåp Bathlife Eufori Svart
Rek. pris 6 649 kr
6 499 kr

Eufori Svart
6 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidoskåp som tillhör möbelserien Eufori från Bathlife ger en stilren känsla med sin svarta halvmatta yta och släta front, tillverkad av MDF. Ett snyggt komplement till Eufori tvättställsskåp. Kanten på dörrna är snedställd för att dörrarna ska vara lätta att öppna. Möbeln kommer färdigmonterad.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Sidoskåp som tillhör möbelserien Eufori från Bathlife ger en stilren känsla med sin svarta halvmatta yta och släta front, tillverkad av MDF. Ett snyggt komplement till Eufori tvättställsskåp. Kanten på dörrna är snedställd för att dörrarna ska vara lätta att öppna. Möbeln kommer färdigmonterad.
Monteras högerhängd.
Dokument
Recensioner
Niclas DVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris. Snyggt.
Anna AVerifierad köpare
för 4 år sedanObs! Högerhängning på dörren som inte går att ändra på. Slutade med att jag fick montera skåpet upp och ner då andra delar i serien var så pass sena så jag kunde inte ändra köpet.
Agnes WVerifierad köpare
för 4 år sedanPer SVerifierad köpare
för 6 år sedanSnyggt och bra högskåp
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40791725 |
| Serie | Eufori |
| Färg | Svart |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 350 mm |
| Yta | Halvmatt |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Material | Mdf |
| Låda | Nej |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027157948 |


