Sidoskåp Bathlife Eufori Vit
Rek. pris 6 749 kr
6 599 kr
3 299 krSpara 50 %Kampanj

Eufori Vit
3 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidoskåp som tillhör möbelserien Eufori från Bathlife ger en stilren känsla med sin halvblanka vita yta och släta front, tillverkad av Mdf. Ett snyggt komplement till Eufori tvättställsskåp. Kanten på dörrna är snedställd för att dörrarna ska vara lätta att öppna. Möbeln kommer färdigmonterad.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Sidoskåp som tillhör möbelserien Eufori från Bathlife ger en stilren känsla med sin halvblanka vita yta och släta front, tillverkad av Mdf. Ett snyggt komplement till Eufori tvättställsskåp. Kanten på dörrna är snedställd för att dörrarna ska vara lätta att öppna. Möbeln kommer färdigmonterad.
Monteras högerhängd.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40791724 |
| Serie | Eufori |
| Färg | Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 350 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Material | Mdf |
| Låda | Nej |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027157931 |

