Sidoskåp Bathlife Lättsam Natur
6 299 kr
3 849 krSpara 39 %Kampanj

Lättsam Natur
3 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidoskåp som tillhör Bathlifes möbelserie Lättsam. Sidoskåpet har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. Detta skåp är ett snyggt komplement till Lättsam tvättställsskåp.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Sidoskåp som tillhör Bathlifes möbelserie Lättsam. Sidoskåpet har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. Detta skåp är ett snyggt komplement till Lättsam tvättställsskåp.
Möbeln levereras färdigmonterad.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053711 |
| Serie | Lättsam |
| Färg | Ek |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 350 mm |
| Yta | Halvmatt |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Material | MDF |
| Låda | Nej |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027153391 |



