Sidoskåp Bathlife Lättsam Vit Ek
Rek. pris 5 799 kr
5 199 kr
2 599 krSpara 50 %Kampanj

Lättsam Vit Ek
2 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidoskåp som tillhör Bathlifes möbelserie Lättsam. Sidoskåpet har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. Detta skåp är ett snyggt komplement till Lättsam tvättställsskåp.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Sidoskåp som tillhör Bathlifes möbelserie Lättsam. Sidoskåpet har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. Detta skåp är ett snyggt komplement till Lättsam tvättställsskåp.
Möbeln levereras färdigmonterad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053709 |
| Serie | Lättsam |
| Färg | Vit Ek |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 350 mm |
| Yta | Halvblank |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Material | Ek |
| Låda | Nej |
| Mjukstängande | Ja |


