Väggskåp Macro Design CrownBredd: 300 mm, Brun Ask
4 045 kr
2 830 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun Ask
Bredd:
300 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown
Bredd: 300 mm, Brun Ask
2 830 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Väggskåp Macro Design Crown är ett stilrent väggskåp som levereras med hyllor i klarglas.
Handtag ingår ej, finns att köpa till.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FSFV7030BP |
| Serie | Crown |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 300 mm |
| Utförande | Vändbar |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Material | Fukttrögt trä |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8824039 |
| EAN-nr | 7332512228614 |

