Väggskåp Miller Badrum TraditionalHängning Vänster
9 900 kr
7 920 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Hängning:
Vänster

Traditional
Hängning Vänster
7 920 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bågformat väggskåp från Miller Badrum med ramspegeldörr och 3 st flyttbara glashyllor. Försedd med upphängningsskenor och upphängningsbelsag för enkel montering.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Bågformat väggskåp från Miller Badrum med ramspegeldörr och 3 st flyttbara glashyllor. Försedd med upphängningsskenor och upphängningsbelsag för enkel montering.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä.
Traditional - Tillbaka till skönheten. Den klassiska designen skapar en trygg ombonad känsla för stunderna i badrummet. Handsnickrade detaljer och rundade bågar tillsammans med tvättfat i klassisk engelsk stil ger en lyxig romantisk känsla i vardagen.
Traditional - Tillbaka till skönheten. Den klassiska designen skapar en trygg ombonad känsla för stunderna i badrummet. Handsnickrade detaljer och rundade bågar tillsammans med tvättfat i klassisk engelsk stil ger en lyxig romantisk känsla i vardagen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 354V-2 |
| Serie | Traditional |
| Färg | Vit |
| Bredd | 494 mm |
| Höjd | 709 mm |
| Djup | 194 mm |
| Typ | Väggskåp |
| Hängning | Vänster |
| EAN-nr | 7391186941182 |
