Väggskåp Svedbergs Stomme
Rek. pris 2 090 kr
fr.1 647 kr
Se priset!
Välj variant

Stomme
1 647 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
OBS! Detta är endast en stomme, för en komplett produkt måste du köpa till Väggskåp Svedbergs Dörr!
Recensioner
Tobias PVerifierad köpare
för 2 månader sedanRiktigt snygg stomme.
+ Snygg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770406S |
| Färg | Brun Ask, Ek, Sand, Svart Ask, Vit, Vit Ask |
| Bredd | 300, 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15, 130 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 5,5, 7,1 kg |
| Typ | Väggskåp |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| Hyllor | 2 |
| Låda | Nej |



