Väggskåp Svedbergs StommeB: 300 mm, Vit, med 2 hyllor
1 672 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
300 mm

Stomme
B: 300 mm, Vit, med 2 hyllor
1 672 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
OBS! Detta är endast en stomme, för en komplett produkt måste du köpa till Väggskåp Svedbergs Dörr!
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770301 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| Hyllor | 2 |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8939247 |
| EAN-nr | 7323100316660 |



