Spegelskåp Alterna Ariella Sand
fr.4 254 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ariella Sand
4 254 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Alterna Ariella är ett stilrent spegelskåp som passar in i de flesta badrum. Det är tillverkat av lackerad spånskiva och spegelglas. Spegelskåpet har dubbla spegeldörrar som är mjukstängande samt ett eluttag (230V). Det levereras färdigmonterat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Alterna Ariella är ett stilrent spegelskåp som passar in i de flesta badrum. Det är tillverkat av lackerad spånskiva och spegelglas. Spegelskåpet har dubbla spegeldörrar som är mjukstängande samt ett eluttag (230V). Det levereras färdigmonterat.
Komplettera med matchande tvättställsskåp.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Serie | Ariella |
| Färg | Sand, Vit Högblank |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Utförande | Två Dörrar |
| Höjd | 638 mm |
| Djup | 136 mm |
| Yta | Högblank, Matt |
| Belysning | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Spånskiva/Spegelglas |
| Dimbar | Nej |
| Låda | Nej |
