Spegelskåp Bathlife GlänsaBredd: 600 mm
Rek. pris 9 899 kr
5 399 kr
Vald variant
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Glänsa
Bredd: 600 mm
5 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Bathlife Glänsa är ett praktiskt och lyxigt spegelskåp med eluttag och integrerad LED-belysning både upptill och nertill.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegelskåp Bathlife Glänsa är ett praktiskt och lyxigt spegelskåp med eluttag och integrerad LED-belysning både upptill och nertill.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053666 |
| Serie | Glänsa |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 230 mm |
| Yta | Högblank |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Material | MDF |
| Effekt | 15 W |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 4300 K |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027153155 |







