Spegelskåp DuoBad Gripen 100 med LED
Rek. pris 14 100 kr
fr.14 099 kr
fr.11 703 krSpara 17 %Kampanj66 tim kvar!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Gripen 100 med LED
11 703 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp DuoBad Gripen 100 med LED-belysning är ett stilrent spegelskåp i avskalad skandinavisk anda.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Spegelskåp DuoBad Gripen 100 med LED-belysning är ett stilrent spegelskåp i avskalad skandinavisk anda.
Denna storleken levereras med två dubbelsidiga spegeldörrar. Skåpet har LED front, över och underbelysning och det ingår ett eluttag placerat i skåpet.
Alla badrumsmöbler från DuoBad är färdigmonterade vid leverans. Det enda som återstår är att montera de handtag som du valt just till din möbel.
Alla badrumsmöbler från DuoBad är färdigmonterade vid leverans. Det enda som återstår är att montera de handtag som du valt just till din möbel.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 29013D |
| Serie | Gripen |
| Färg | Grå, Mocca, Svart Ek, Vit, Vit Ek |
| Bredd | 992 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Materialtyp | Trä/Glas |
| Spänning | 260 V |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt | 28 W |
