Spegelskåp Hafa Life Vit
Rek. pris 6 880 kr
fr.4 153 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Life Vit
4 153 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Hafa Life Vit med justerbara hyllor i glas. Infälld behaglig LED belysning och eluttag inne i skåpet på höger sida. IP44.
Varumärke
HafaBeskrivning
Spegelskåp Hafa Life Vit med justerbara hyllor i glas. Infälld behaglig LED belysning och eluttag inne i skåpet på höger sida. IP44.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Dokument
Recensioner
MonaVerifierad köpare
för 3 månader sedanDen motsvarar mina förväntningar
+ Måtten
AnnaVerifierad köpare
för 1 år sedanUppfyller alla krav jag har på ett badrumsskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Serie | Life |
| Färg | Vit |
| Bredd | 455, 555, 650 mm |
| Höjd | 650, 700 mm |
| Djup | 240 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Spegelskåp |
| Garanti | 25 år |
