Spegelskåp Macro Design Heart med Rampbelysning
fr.11 585 kr
fr.8 110 krSpara 30 %Kampanj67 tim kvar!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Heart med Rampbelysning
8 110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Macro Design Heart har en ram i vit eller svart askfanér som följer seriens mjuka former. Skåpen finns i flera bredder och utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegelskåp Macro Design Heart har en ram i vit eller svart askfanér som följer seriens mjuka former. Skåpen finns i flera bredder och utföranden.
Serien Heart känns igen med sina klassiskt mjuka, rundade former som sätter tonen för dagen. Det mjuka formspråket går som en röd tråd genom hela möbelserien.
Övrigt
- Dimbart
- Byte av färgtemperatur justeras inne i skåpet
- Inkl eluttag och tvättställsbelysning
- Bredd 450 har 2 flyttbara hyllor
- Bredd 600/800 har 4 flyttbara hyllor
Övrigt
- Dimbart
- Byte av färgtemperatur justeras inne i skåpet
- Inkl eluttag och tvättställsbelysning
- Bredd 450 har 2 flyttbara hyllor
- Bredd 600/800 har 4 flyttbara hyllor
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FHS45VVBRLM |
| Serie | Heart |
| Färg | Svart Ekfanér, Vit Ekfanér |
| Bredd | 450, 600, 800 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 220 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | F |
| Material | Spegelglas/Fukttrögt trä |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 2600-6400 K |
| Hängning | Dubbla luckor, Höger, Vänster |
| Effekt | 14,6, 16,6 W |
| Antal Ljuskällor | 16, 21, 22 st |
