Spegelskåp Svedbergs Intro
fr.3 690 kr
fr.2 952 krFrån 20 %Kampanj33 tim kvar!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Intro
2 952 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svedbergs Intro spegelskåp i plåt utan belysning. Finns i flera färger och bredder. Badrumsskåpet har två flyttbara hyllor.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Svedbergs Intro spegelskåp i plåt utan belysning. Finns i flera färger och bredder. Badrumsskåpet har två flyttbara hyllor.
Intro är en badrumsmöbel i plåt som tål tuffa tag. De rena linjerna och den smidiga formgivningen gör att den också passar i det lilla badrummet. Intro levereras färdigmonterad.
Dokument
Recensioner
TonyVerifierad köpare
för 2 månader sedanEtt snyggt och elegant spegelskåp. Minimalistisk design och dessutom bra kvalite.
+ Design och kvalitet
- Ev priset
TullingeVerifierad köpare
för 1 år sedanHelt nöjd med badrumsskåpet.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 295045S |
| Serie | Intro |
| Färg | Grafitgrå, Salvia, Sand, Vit |
| Bredd | 450, 500, 550 mm |
| Höjd | 670 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Plåt |
| Låda | Nej |
| Topptestad | Ja |



