Bänkskiva Hafa Edge Suede 2 Hål
fr.11 700 kr
fr.8 775 krSpara 25 %Kampanj20 tim kvar!
Välj variant

Edge Suede 2 Hål
8 775 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva Hafa Suede 2 Hål är en elegant bänkskiva av Silestone. Silstone består av tålig kvarts med vackra färger och strukturer. Denna bänkskiva är anpassad för dubbla handfat med förborrade hål för både handfatsutlopp och blandare.
Varumärke
HAFABeskrivning
Bänkskiva Hafa Suede 2 Hål är en elegant bänkskiva av Silestone. Silstone består av tålig kvarts med vackra färger och strukturer. Denna bänkskiva är anpassad för dubbla handfat med förborrade hål för både handfatsutlopp och blandare.
Denna bänkskiva finns i flera utföranden.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Färg Bänkskiva | Cemento, Lagoon |
| Serie | Edge |
| Färg | Marmormelerad, Mörkgrå |
| Bredd | 1210 mm |
| Djup | 462 mm |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | 2-hål |
| Material | Silestone |
| Garanti | 25 år |
| Tjocklek | 12 mm |
