Bänkskiva Hafa On Top
fr.2 179 kr
Välj variant

On Top
2 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva Hafa On Top är en fukttrög bänkskiva av laminat. Håltagning för handfat och blandare utförs av installatören beroende på blandarmodell, handfatsmodell och val av placering.
Varumärke
HafaBeskrivning
Bänkskiva Hafa On Top är en fukttrög bänkskiva av laminat. Håltagning för handfat och blandare utförs av installatören beroende på blandarmodell, handfatsmodell och val av placering.
Denna bänkskiva finns i olika utföranden.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Serie | On Top |
| Färg | Antracitgrå, Grå terrazzo, Ljus sten, Vit Marmor |
| Bredd | 610, 810, 910, 1010, 1110, 1210 mm |
| Höjd | 19,6 mm |
| Djup | 392, 462 mm |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Bänkskiva |
| Material | Laminat |
| Garanti | 25 år |
| Tjocklek | 19,6 mm |
