Bänkskiva Svedbergs Glimmer Dubbel
fr.3 590 kr
fr.2 872 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Glimmer Dubbel
2 872 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva Svedbergs Glimmer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ. Kommer i ett stilrent mörkgrått utförande, passar bra till lugna och varma toner. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Glimmer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ. Kommer i ett stilrent mörkgrått utförande, passar bra till lugna och varma toner. Bänkskivorna levereras med överhäng.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 21203-DS |
| Serie | Glimmer |
| Bredd | 1210, 1600 mm |
| Utförande | Dubbel |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |





